wczytywanie strony...

Opakowania kartonowe

W szerokim asortymencie produkcyjnym naszej firmy znajdują się wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe wytwarzane z ekologicznego materiału jakim niewątpliwie jest tektura falista.

Opakowania wytwarzane są z najwyższej jakości tektur 3 i 5-cio warstwowych z pokryciem białym lub szarym.

W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć nie tylko opakowania standardowe, które zostały sklasyfikowane w katalogu Fefco dostępnym do pobrania w menu głównym, ale także opakowania dla rolnictwa, z nadrukiem i specjalne:

Opakowania dla rolictwa

Wśród opakowań przeznaczonych dla rolnictwa mogą Państwo znaleźć skrzynki na owoce i warzywa wykonane z kartonu spełniające wszelkie normy wytrzymałościowe. Opakowania te produkowane są z tektury 5-cio warstwowej, której skład opiera się na papierach kraftliner, cechujących się niską przyswajalnością wody.

Opakowania z nadrukiem

Mając na uwadze rolę jaką odgrywa reklama oraz informacja umieszczona na opakowaniu, nasza firma oferuje Państwu możliwość umieszczania wielokolorowych nadruków na opakowaniach.

Projektowanie opakowań kartonowych

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do produkcji opakowań zawartych w ofercie, jesteśmy otwarci i gotowi na wyzwania, by stworzyć opakowanie spełniające indywidualne i niestandardowe wymagania klienta.

Przykładowe produkty z naszej oferty mogą Państwo obejrzeć na poniższych podstronach:

Opakowania