Slajd 1 Slajd 2 SLajd 3

Nasza oferta

W szerokim asortymencie produkcyjnym naszej firmy znajdują się wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe wytwarzane z ekologicznego materiału jakim niewątpliwie jest  tektura falista.

Opakowania wytwarzane są z najwyższej jakości tektur  3 i 5-cio warstwowych z pokryciem białym lub szarym.

W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć nie tylko opakowania standardowe , które zostały  sklasyfikowane w katalogu Fefco dostępnym do pobrania w menu głównym, ale także  opakowania  dla rolnictwa , z nadrukiem i specjalne.

Wśród opakowań przeznaczonych dla rolnictwa mogą państwo znaleźć  skrzynki na owoce i warzywa wykonane z kartonu spełniające wszelkie normy wytrzymałościowe. Opakowania te produkowane są z tektury 5-cio warstwowej,  której skład opiera się na papierach kraftliner, cechujących się niską przyswajalnością wody.

Mając na uwadze rolę jaką odgrywa reklama oraz informacja  umieszczona na opakowaniu, nasza firma oferuje  Państwu  możliwość umieszczania wielokolorowych nadruków na opakowaniach.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do produkcji opakowań zawartych w ofercie, jesteśmy otwarci i gotowi na wyzwania, by stworzyć opakowanie spełniające indywidualne i niestandardowe wymagania klienta.

Przykładowe produkty z naszej oferty mogą Państwo obejrzeć w zakładkach nasza oferta.