Slajd 1 Slajd 2 SLajd 3

O Firmie, Polityka Jakości

Witamy Serdecznie na stronie internetowej Firmy Karton-Plus uznanego producenta opakowań z tektury falistej.

Już od 2004 roku nasza firma dostarcza na rynek opakowania w najwyższej jakości, ukierunkowanie procesu produkcyjnego przede wszystkim na czynniki jakościowe sprawia że nasze produkty cechują się wysoką wytrzymałością i estetyką.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze magazynowo - produkcyjno - transportowej, opakowania produkowane w naszej firmie spełniają wszystkie nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel gwarantuje Państwu elastyczną i ukierunkowaną na oczekiwania klienta obsługę.

POLITYKA JAKOŚCI

 

Firma KARTON PLUS  jest producentem opakowań z tektury falistej. Dostarcza na rynek opakowania w najwyższej jakości, a ukierunkowanie procesu produkcyjnego przede wszystkim na czynniki jakościowe sprawia, że opakowania cechują się wysoką wytrzymałością i estetyką. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze magazynowo - produkcyjno - transportowej, opakowania produkowane w naszej firmie spełniają wszystkie nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel gwarantuje Państwu elastyczną i ukierunkowaną na oczekiwania klienta obsługę.

Nasze działania w celu realizacji strategii firmy oparte są na systemie zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008 skupiającym się na:

  • · ustalaniu i osiąganiu precyzyjnie zdefiniowanych celów oraz ciągłym doskonaleniu wszystkich procesów prowadzących do satysfakcji klientów i długoterminowego rozwoju firmy;
  • · oferowaniu produktów dokładnie dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów przy zapewnieniu niezmiennie wysokiej i powtarzalnej jakości.

Realizacja polityki odbywa się poprzez:

  • zaangażowanie kierownictwa w działania na rzecz rozwoju firmy,
  • podnoszenie świadomości pracowników, których praca ma wpływ na jakość.

Polityka jakości jest znana i w pełni popierana przez pracowników i najwyższe kierownictwo.

 

Tęgoborze, dnia 02.01.2017r.                                                                     Właściciel Jacek Żelazko

Wydanie I